Home

Bowling Liter Mineral художествена гимнастика купа стара загора май 2017 Einstufung Verfolgung Weiche Füße

За 15 път Стара Загора беше домакин на традиционния турнир по художествена  гимнастика „Фея под липите“ / Стара Загора Новини
За 15 път Стара Загора беше домакин на традиционния турнир по художествена гимнастика „Фея под липите“ / Стара Загора Новини

БТА :: Татяна Воложанина спечели два медала от турнира по художествена  гимнастика в Бърно
БТА :: Татяна Воложанина спечели два медала от турнира по художествена гимнастика в Бърно

ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА И СРОДНИ СПОРТОВЕ • View topic - "Нови Звезди"  07-08 май 2022
ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА И СРОДНИ СПОРТОВЕ • View topic - "Нови Звезди" 07-08 май 2022

Лъчезара Пекова на турнир по художествена гимнастика в памет на Емилия  Бонева - Стадион
Лъчезара Пекова на турнир по художествена гимнастика в памет на Емилия Бонева - Стадион

Сребърен медал за ансамбъл-жени във финала на 5 обръча на европейското по художествена  гимнастика (ВИДЕО) - Спортни новини
Сребърен медал за ансамбъл-жени във финала на 5 обръча на европейското по художествена гимнастика (ВИДЕО) - Спортни новини

Грации от страната и чужбина превземат Стара Загора - Бизнес поща - Стара  Загора І България І Новини Политика Култура Общество
Грации от страната и чужбина превземат Стара Загора - Бизнес поща - Стара Загора І България І Новини Политика Култура Общество

Турнир по художествена гимнастика „Купа Пирин“ – Зайо Байо

Rhythmic Gymnastics Fans/Фенове на художествената гимнастика | Facebook

Ансамбълът ни по художествена гимнастика със злато на Световната купа в  София - Mediapool.bg
Ансамбълът ни по художествена гимнастика със злато на Световната купа в София - Mediapool.bg

Impala Rhythmic Gymnastics Club | Stara Sagora

Откриха официално новата общинска зала за художествена гимнастика в Стара  Загора - Бизнес поща - Стара Загора І България І Новини Политика Култура  Общество
Откриха официално новата общинска зала за художествена гимнастика в Стара Загора - Бизнес поща - Стара Загора І България І Новини Политика Култура Общество

Художествената гимнастика окупира кръгозора - Още спорт - Други спортове -  Gong.bg
Художествената гимнастика окупира кръгозора - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

СВЕТОВНА КУПА ПО ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА | Художествена гимнастика |  Спортен Календар 2023
СВЕТОВНА КУПА ПО ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА | Художествена гимнастика | Спортен Календар 2023

Днес Живко Тодоров открива нова зала за художествена гимнастика в Стара  Загора / Стара Загора Новини
Днес Живко Тодоров открива нова зала за художествена гимнастика в Стара Загора / Стара Загора Новини

Още три медала за България от Световната купа по художествена гимнастика в  Пезаро - Утро
Още три медала за България от Световната купа по художествена гимнастика в Пезаро - Утро

Турнир по спортна гимнастика "Стара Загора" | Спортна гимнастика | Спортен  Календар 2023
Турнир по спортна гимнастика "Стара Загора" | Спортна гимнастика | Спортен Календар 2023

24.03.2017 г. Блестяща игра на национален отбор-жени-индивидуално на ДТ  "Жулиета Шишманова". Невяна Владинова спечели многобоя! - Българска  федерация по художествена гимнастика - новини, събития, награди, информация
24.03.2017 г. Блестяща игра на национален отбор-жени-индивидуално на ДТ "Жулиета Шишманова". Невяна Владинова спечели многобоя! - Българска федерация по художествена гимнастика - новини, събития, награди, информация

БТА :: Ансамбълът на България заема трето място в многобоя след съчетанията  с пет обръча на Световната купа по художествена гимнастика в София
БТА :: Ансамбълът на България заема трето място в многобоя след съчетанията с пет обръча на Световната купа по художествена гимнастика в София

Ансамбълът по художествена гимнастика взе два златни медала - Спорт -  Новините - от България и света, бизнес, анализи, политика
Ансамбълът по художествена гимнастика взе два златни медала - Спорт - Новините - от България и света, бизнес, анализи, политика

Тридневен турнир по художествена гимнастика в София - Спорт

БТА :: Стилияна Николова стана шампионка на обръч и на топка на Световната  купа в София, ансамбълът завърши седми на финала с пет обръча
БТА :: Стилияна Николова стана шампионка на обръч и на топка на Световната купа в София, ансамбълът завърши седми на финала с пет обръча

Казанлъшкият клуб по художествена гимнастика стана на 7 години / Новини за  Казанлък
Казанлъшкият клуб по художествена гимнастика стана на 7 години / Новини за Казанлък

Нови успехи на грациите от "Импала" - Бизнес поща - Стара Загора І България  І Новини Политика Култура Общество
Нови успехи на грациите от "Импала" - Бизнес поща - Стара Загора І България І Новини Политика Култура Общество

Световна купа по художествена гимнастика - Спорт

В Стара Загора се провежда 8-ят Международен турнир по художествена  гимнастика за купа "Берое" - Бизнес поща - Стара Загора І България І Новини  Политика Култура Общество
В Стара Загора се провежда 8-ят Международен турнир по художествена гимнастика за купа "Берое" - Бизнес поща - Стара Загора І България І Новини Политика Култура Общество