Kapitän Smog Duplikat топ 10 ски световна купа Mensch Reifen Ungültig

Българска федерация ски (БФСки)

По света и у нас - БНТ Новини

Фукрад спечели спринта от Световната купа по биатлон в Оберхоф, българите в  Топ 40 - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Фукрад спечели спринта от Световната купа по биатлон в Оберхоф, българите в Топ 40 - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Световна купа по ски Архиви - 7 Dni Sport

Първо топ 10 за сезона на Алберт Попов в Мадона ди Кампильо

World Cup Bansko

Зографски преодоля квалификацията и за второто състезание от Световната купа  по ски скок в Рука - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Зографски преодоля квалификацията и за второто състезание от Световната купа по ски скок в Рука - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Целта на Алберт Попов е място в топ 15 на финалите в Световната купа |  Корнер.dir.bg
Целта на Алберт Попов е място в топ 15 на финалите в Световната купа | Корнер.dir.bg

Микаела Шифрин взе Световната купа по ски с 1425 точки, втора остана  Влъхова с 1189 - Спорт - Телеграф
Микаела Шифрин взе Световната купа по ски с 1425 точки, втора остана Влъхова с 1189 - Спорт - Телеграф

Шифрин с четвърта поредна победа в Световната купа

България има двама скиори в Топ 20 за първи път в историята | СЕГА

Алберт Попов с рекордно класиране за Световната купа по ски-алпийски  дисциплини - BG VOICE
Алберт Попов с рекордно класиране за Световната купа по ски-алпийски дисциплини - BG VOICE

Австриец и швейцарка са първите световни шампиони по ски за 2021 г. | СЕГА

Сезонът в ските е открит: Одермат спечели първия старт за Световната купа |  Корнер.dir.bg
Сезонът в ските е открит: Одермат спечели първия старт за Световната купа | Корнер.dir.bg