Bewertung Friedhof Sehnsucht тенис турнири до 16 години Exklusiv Matrone helfen

Националите по тенис до 16 и 18 години проведоха лагер преди Европейските  отборни купи - По света и у нас - БНТ Новини
Националите по тенис до 16 и 18 години проведоха лагер преди Европейските отборни купи - По света и у нас - БНТ Новини

Новини - Българска федерация по тенис

Григор Димитров – Уикипедия

Данко Йорданов и Радина Терзийска спечелиха държавното до 16 години -  Tennis.bg
Данко Йорданов и Радина Терзийска спечелиха държавното до 16 години - Tennis.bg

Делничен тенис турнир в Уинбет Арена!!! - Click and Play

Държавен турнир по тенис за юноши и девойки ще се проведе на Лаута | Община  Пловдив
Държавен турнир по тенис за юноши и девойки ще се проведе на Лаута | Община Пловдив

119 млади тенис надежди на "Кенана" в Държавното първенство до 16 години -  Haskovo.NET
119 млади тенис надежди на "Кенана" в Държавното първенство до 16 години - Haskovo.NET

Девойките на България до 16 години допуснаха поражение от Полша на  Европейската зимна купа по тенис
Девойките на България до 16 години допуснаха поражение от Полша на Европейската зимна купа по тенис

Българска федерация по тенис - Posts | Facebook

Голямата (този път наистина) надежда на Китай за пробив в мъжкия тенис –  TennisKafe
Голямата (този път наистина) надежда на Китай за пробив в мъжкия тенис – TennisKafe

Мартин Илиев с две титли от турнир по тенис за юноши | Янтра ДНЕС live

Тенис - Център Спорт

Отборно първенство по тенис за любители се провежда в Добрич - ProNews  Dobrich
Отборно първенство по тенис за любители се провежда в Добрич - ProNews Dobrich

Виктория Томова отпадна на 1/16-финалите на тенис турнир в Германия - По  света и у нас - БНТ Новини
Виктория Томова отпадна на 1/16-финалите на тенис турнир в Германия - По света и у нас - БНТ Новини

Шест българчета се класираха за 1/4-финалите на турнир до 16 г. от Тенис  Европа в Плевен
Шест българчета се класираха за 1/4-финалите на турнир до 16 г. от Тенис Европа в Плевен

Тенис турнири в Китай остават под въпрос заради пандемията от Ковид-19

Българи взеха титлата на двойки от международния турнир до 16 години в  Хасково
Българи взеха титлата на двойки от международния турнир до 16 години в Хасково

16 българчета започнаха с победи на турнир по тенис от ITF във Варна - По  света и у нас - БНТ Новини
16 българчета започнаха с победи на турнир по тенис от ITF във Варна - По света и у нас - БНТ Новини

119 млади тенис надежди на "Кенана" в Държавното първенство до 16 години -  Parvomai.NET
119 млади тенис надежди на "Кенана" в Държавното първенство до 16 години - Parvomai.NET

Брияна Иванова и Ема Томова спечелиха второ място на двойки на турнир до 16  г. от Тенис Европа в Плевен
Брияна Иванова и Ема Томова спечелиха второ място на двойки на турнир до 16 г. от Тенис Европа в Плевен

Бъдещето на женския ни тенис попадна в най-елитната тенис школа в Европа -  Тенис - Dsport.bg
Бъдещето на женския ни тенис попадна в най-елитната тенис школа в Европа - Тенис - Dsport.bg