Home

orientalisch Zentralisieren Oder später тенис на маса класация мъже Zeugnis Rezeption Patrone

Тенисът на маса се завръща след 8-месечна пауза

Българска работническа федерация "Спорт и здраве" - Турнир по тенис на маса  в Русе
Българска работническа федерация "Спорт и здраве" - Турнир по тенис на маса в Русе

Свищовски студенти се състезаваха за „Купата на Ректора” в годишния турнир  по тенис на маса — Новини — СА "Д. А. Ценов"
Свищовски студенти се състезаваха за „Купата на Ректора” в годишния турнир по тенис на маса — Новини — СА "Д. А. Ценов"

Спортен Клуб по Тенис на маса "Дунав" Русе | Ruse

Китай спечели всички златни медали в турнира по тенис на маса - Още спорт -  Лондон 2012 - Gong.bg
Китай спечели всички златни медали в турнира по тенис на маса - Още спорт - Лондон 2012 - Gong.bg

СК по тенис на маса в Девня с поредно призово класиране на Републиканско  първенство - Паралел 43
СК по тенис на маса в Девня с поредно призово класиране на Републиканско първенство - Паралел 43

Елитният тенис на маса се завръща в Панагюрище

Приключиха турнирите по тенис на маса и лекоатлетическия крос от "Купа 8-ми  декември“ | Новини | Животът във Варна - официален сайт на Община Варна
Приключиха турнирите по тенис на маса и лекоатлетическия крос от "Купа 8-ми декември“ | Новини | Животът във Варна - официален сайт на Община Варна

Българска федерация тенис на маса | Sofia

тенис на маса - Новини - Dsport

Отлично представяне на мъжките отбори на плевенския клуб по тенис на маса  „Тетрон“ | Плевен За Плевен
Отлично представяне на мъжките отбори на плевенския клуб по тенис на маса „Тетрон“ | Плевен За Плевен

Марек-Дигеста“ е все по-близо до титлата при мъжете | Вяра - Информационен  всекидневник на Югозападна България
Марек-Дигеста“ е все по-близо до титлата при мъжете | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България

Дупница домакин на финален кръг по тенис на маса за мъже - ТВ ЗАПАД

Българска федерация тенис на маса - А – РГ, МЪЖЕ, Южна България 6-7  февруари 2021 г., зала „Асарел Медет“ (Панагюрище) Първи етап РЕЗУЛАТИ ДЕО  (София) – Стоянстрой (Пловдив) 3-0, Машстрой-Марица фест (Пловдив)
Българска федерация тенис на маса - А – РГ, МЪЖЕ, Южна България 6-7 февруари 2021 г., зала „Асарел Медет“ (Панагюрище) Първи етап РЕЗУЛАТИ ДЕО (София) – Стоянстрой (Пловдив) 3-0, Машстрой-Марица фест (Пловдив)

Медицината и Икономическия победители в турнира по тенис на маса

Мъже от Търговище с представяне на открит турнир по тенис на маса в Исперих  – Новини Търговище
Мъже от Търговище с представяне на открит турнир по тенис на маса в Исперих – Новини Търговище

Фуутура | Аматьорска лига Тенис на маса Фуутура и CLUB88 – кръг 9

Стоян Поппетров: Обичам тениса на маса, защото е интелигентна игра -  Chernomore
Стоян Поппетров: Обичам тениса на маса, защото е интелигентна игра - Chernomore

С по две победи и две загуби стартираха сезона във Висшата лига по тенис на  маса
С по две победи и две загуби стартираха сезона във Висшата лига по тенис на маса

Две български победи в първия ден на турнира по тенис на маса в Панагюрище

Завърши традиционният турнир по тенис на маса, организиран от Работнически  клуб "Спорт и здраве" - Русе | Община Русе
Завърши традиционният турнир по тенис на маса, организиран от Работнически клуб "Спорт и здраве" - Русе | Община Русе

Клубът по тенис на маса "Дунав" започна с четири от четири победи | Thesite

Турнир по тенис на маса продължава в зала "Скаптопара" - Новини

Ловешките тенисисти водят във временното класиране по тенис на маса в  Северозападна В – група, мъже | Община Ловеч
Ловешките тенисисти водят във временното класиране по тенис на маса в Северозападна В – група, мъже | Община Ловеч