Сръбският отбор е бил против участието на Джокович на смесени двойки –  TennisKafe
Сръбският отбор е бил против участието на Джокович на смесени двойки – TennisKafe

Новини - Българска федерация по тенис

Тенис – Уикипедия

Бразилци спечелиха титлата на смесени двойки на Откритото първенство на  Австралия по тенис | Информационен център на Министерство на oтбраната
Бразилци спечелиха титлата на смесени двойки на Откритото първенство на Австралия по тенис | Информационен център на Министерство на oтбраната

БТА :: България победи Белгия и записа първи триумф на турнира по тенис за  смесени отбори "Юнайтед Къп"
БТА :: България победи Белгия и записа първи триумф на турнира по тенис за смесени отбори "Юнайтед Къп"

Изцяло руски финал при смесените двойки в тениса - На игрите днес

България се наложи над Белгия за първи триумф на турнира за United Cup -  Тенис - Dsport.bg
България се наложи над Белгия за първи триумф на турнира за United Cup - Тенис - Dsport.bg

България ще участва в новия турнир по тенис за смесени отбори United Cup в  Австралия - Труд
България ще участва в новия турнир по тенис за смесени отбори United Cup в Австралия - Труд

Снимки Тенис Априлци Open - Смесени Двойки 31-08-2019 10:00 Тенис Лига на  архитектите София
Снимки Тенис Априлци Open - Смесени Двойки 31-08-2019 10:00 Тенис Лига на архитектите София

смесени двойки - Topsport.bg

Григор записа победа на смесени двойки в тандем с испанска тенисистка -  Тенис - Жени - Gong.bg
Григор записа победа на смесени двойки в тандем с испанска тенисистка - Тенис - Жени - Gong.bg

Проведе се Тенис турнир за смесени двойки "Петковден" | Община Нова Загора

Кузманов с нова убедителна победа в Пърт, смесените двойки решават всичко –  TennisKafe
Кузманов с нова убедителна победа в Пърт, смесените двойки решават всичко – TennisKafe

Григор Димитров ще играе три мача на смесени двойки на World Tennis League

БТА :: Денислав Коджабашев преодоля квалификациите на смесени двойки на  силния международен турнир по тенис на маса в Панагюрище
БТА :: Денислав Коджабашев преодоля квалификациите на смесени двойки на силния международен турнир по тенис на маса в Панагюрище

Второ поражение на Джокович за деня оформи изцяло руски финал при смесените  двойки! - Tennis.bg
Второ поражение на Джокович за деня оформи изцяло руски финал при смесените двойки! - Tennis.bg

Съвети за игра на двойки! - Click and Play

Тенис лига Егалите/Егалите 500 двойки – турнир 5 – ТК Егалите

Заедно и в Синсинати: Григор обединява сили с олимпийския шампион на смесени  двойки - Tennis.bg
Заедно и в Синсинати: Григор обединява сили с олимпийския шампион на смесени двойки - Tennis.bg