Home

EMail schreiben Verschleierung Ausschlag станоев тенис Wecken Veteran Prämedikation

Милен Германов и Краси Алексиев са кралете и на коледния двойков турнир -  Tennis Diana
Милен Германов и Краси Алексиев са кралете и на коледния двойков турнир - Tennis Diana

Тенис Двойки Чернев Л.(BGR) / Станоев а.(BGR)

Вики Томова се класира за втория кръг на турнира в Истанбул - Тенис - Жени  - Gong.bg
Вики Томова се класира за втория кръг на турнира в Истанбул - Тенис - Жени - Gong.bg

Ники Станоев си присади коса

Деца, аматьори и професионалисти в турнир по тенис на маса, вижте  победителите – Актуален глас
Деца, аматьори и професионалисти в турнир по тенис на маса, вижте победителите – Актуален глас

15 години Архитектурна Тенис Лига

Разрешиха на картотекирани тенисисти от 10 години нагоре да играят по  двойки на един корт - Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново
Разрешиха на картотекирани тенисисти от 10 години нагоре да играят по двойки на един корт - Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Sofia Open - Гаел Монфис – всеобщият любимец, абониран за финали 🎾⭐️ Точно  седем дни ни делят от старта на най-голямото спортно събитие в България за  2019 година – тенис шоуто Sofia
Sofia Open - Гаел Монфис – всеобщият любимец, абониран за финали 🎾⭐️ Точно седем дни ни делят от старта на най-голямото спортно събитие в България за 2019 година – тенис шоуто Sofia

БТА :: Красимир Станоев напуска Пирин (Благоевград) и преминава в отбора на  Септември (София)
БТА :: Красимир Станоев напуска Пирин (Благоевград) и преминава в отбора на Септември (София)

Мамо, виж как я удрям!

Iliya Stanoev (@Iliya_Stanoev) / Twitter

БТА :: Григор Димитров се класира за втория кръг на Откритото първенство по  тенис на Австралия
БТА :: Григор Димитров се класира за втория кръг на Откритото първенство по тенис на Австралия

Приключи любителският тенис турнир за архитекти

Двама от поставените на Аустрелиън Оупън сгънаха багажа - Тенис - Голям  шлем - Gong.bg
Двама от поставените на Аустрелиън Оупън сгънаха багажа - Тенис - Голям шлем - Gong.bg

Българска федерация по тенис - Александър Лазаров се класира на полуфинал в  Грузия!🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬 Националът на България за Купа "Дейвис"  Александър Лазаров се класира за полуфиналите на турнира по тенис на твърда  настилка
Българска федерация по тенис - Александър Лазаров се класира на полуфинал в Грузия!🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬 Националът на България за Купа "Дейвис" Александър Лазаров се класира за полуфиналите на турнира по тенис на твърда настилка