Miliz Oder Sich versichern сингли тенис Imperativ Geheimnisvoll Wanderung

Тенис лига Егалите/Егалите 250 Сингъл – турнир 7 – ТК Егалите

Резултати от любителски турнир сингъл АТТ1000 – 12.11.2022г – Тенис Клуб  Люлин 6
Резултати от любителски турнир сингъл АТТ1000 – 12.11.2022г – Тенис Клуб Люлин 6

БТА :: Даря Шаламанова се класира за четвъртфиналите на сингъл на  международния турнир по тенис за жени в Созопол, българското участие на  двойки приключи
БТА :: Даря Шаламанова се класира за четвъртфиналите на сингъл на международния турнир по тенис за жени в Созопол, българското участие на двойки приключи

Мастърс ТЕНИС Турнир - Про-ам тенис лагерът завърши със заключителния сингъл  турнир „ТЕНИСЪТ И МОРЕТО“ . Двадесет и трима участници премериха сили в  двете фази на турнира. До директната елиминация достигнаха част
Мастърс ТЕНИС Турнир - Про-ам тенис лагерът завърши със заключителния сингъл турнир „ТЕНИСЪТ И МОРЕТО“ . Двадесет и трима участници премериха сили в двете фази на турнира. До директната елиминация достигнаха част

Георги Георгиев спечели и сингъла на турнира от Тенис Европа в Свиленград |  Новините от Свиленград и региона | e-svilengrad.com
Георги Георгиев спечели и сингъла на турнира от Тенис Европа в Свиленград | Новините от Свиленград и региона | e-svilengrad.com

Финалът на тенис турнира сингъл-жени се отлага - Новини За Казанлък |  Другите новини за Казанлък
Финалът на тенис турнира сингъл-жени се отлага - Новини За Казанлък | Другите новини за Казанлък

Програмата за първия ден в Синсинати: Мъри се завръща на сингъл - Tennis.bg

Women's Tennis Scores | WTA Tennis

Моментът настъпи: Григор Димитров открива сезона на сингъл - ето кога точно

Ясни са финалистите на държавното по тенис за мъжете

Григор Димитров ще играе и на сингъл, и на двойки в Ротердам - По света и у  нас - БНТ Новини
Григор Димитров ще играе и на сингъл, и на двойки в Ротердам - По света и у нас - БНТ Новини

14-тият тенис турнир за купата на курорта Св. св. Константин и Елена  започва през уикенда - Новини
14-тият тенис турнир за купата на курорта Св. св. Константин и Елена започва през уикенда - Новини

Джулия Терзийска отпадна във втория кръг на сингъл на тенис турнир в  Германия - По света и у нас - БНТ Новини
Джулия Терзийска отпадна във втория кръг на сингъл на тенис турнир в Германия - По света и у нас - БНТ Новини

Ясен е началният час на битката за златото на сингъл при мъжете в Токио! -  Tennis.bg
Ясен е началният час на битката за златото на сингъл при мъжете в Токио! - Tennis.bg

Анди Мъри с първа ATP победа на сингъл след операцията – TennisKafe

Янаки Милев загуби финала на сингъл на турнира по тенис

Григор Димитров се класира за четвъртфиналите на сингъл на турнира по тенис  в Мелбърн
Григор Димитров се класира за четвъртфиналите на сингъл на турнира по тенис в Мелбърн

Милев се класира за финала на сингъл на турнир по тенис в Турция - Вестник  Утро
Милев се класира за финала на сингъл на турнир по тенис в Турция - Вестник Утро

Даниел Стоянов триумфира с титлите на сингъл и на двойки на Държавното  лично първенство по тенис на закрито до 12 г. в Бургас | Община Бургас
Даниел Стоянов триумфира с титлите на сингъл и на двойки на Държавното лично първенство по тенис на закрито до 12 г. в Бургас | Община Бургас

Гришо стартира сезона си на сингъл рано сутринта в четвъртък - Тенис - Мъже  - Gong.bg
Гришо стартира сезона си на сингъл рано сутринта в четвъртък - Тенис - Мъже - Gong.bg

Тенис турнир за любители - мъже сингъл | Община Бургас

Гришо започва сезона на сингъл утре - Topsport.bg

БТА :: Шиникова стартира с победа на сингъл на турнир по тенис в Египет

Новини - Българска федерация по тенис

Ясни са полуфиналистите на сингъл на държавното първенство по тенис до 14  г. - Информационна агенция ПИК
Ясни са полуфиналистите на сингъл на държавното първенство по тенис до 14 г. - Информационна агенция ПИК