Panther richtig Eiche световна купа по спортна гимнастика програма Fort Prägnant Abgrund

Ралица Милева с финал на греда от Световната купа във Варна - Стадион - БНР  Новини
Ралица Милева с финал на греда от Световната купа във Варна - Стадион - БНР Новини

Стана ясна програмата на Световната купа по художествена гимнастика в София  - Художествена гимнастика - Dsport.bg
Стана ясна програмата на Световната купа по художествена гимнастика в София - Художествена гимнастика - Dsport.bg

Трима българи ще участват на Световната купа по спортна гимнастика в Мерсин

90 състезатели от 20 страни със заявки за участие на Световната купа по спортна  гимнастика във Варна
90 състезатели от 20 страни със заявки за участие на Световната купа по спортна гимнастика във Варна

Програма за Световната купа по художествена гимнастика в София - Зала Арена  София
Програма за Световната купа по художествена гимнастика в София - Зала Арена София

Варна отново е домакин на Световната купа по спортна гимнастика – Made In  Varna
Варна отново е домакин на Световната купа по спортна гимнастика – Made In Varna

БТА :: България ще участва с трима състезатели на Световната купа по спортна  гимнастика в Баку
БТА :: България ще участва с трима състезатели на Световната купа по спортна гимнастика в Баку

Европейска купа по спортна гимнастика - 24.05.2021 | Спортни събития |  Опознай.bg
Европейска купа по спортна гимнастика - 24.05.2021 | Спортни събития | Опознай.bg

Олимпийски шампиони идват на световната купа по спортна гимнастика във  Варна - Стадион - БНР Новини
Олимпийски шампиони идват на световната купа по спортна гимнастика във Варна - Стадион - БНР Новини

БТА :: Фотогалерия България

Световна купа по спортна гимнастика 2022

Теодор Трифонов спечели бронз на земя на Световната купа по спортна  гимнастика във Варна - Topsport.bg
Теодор Трифонов спечели бронз на земя на Световната купа по спортна гимнастика във Варна - Topsport.bg

Два нови спорта влизат в учебната програма на Спортното училище в Търговище  за новата година
Два нови спорта влизат в учебната програма на Спортното училище в Търговище за новата година

Иван Портних - 🔶 България спечели титлата в многобоя при ансамблите! БРАВО  на Златните ни момичета! 🏆🥇https://bit.ly/3w21oX8 🔷 Очакваме ви във  Варна от 9 до 13 юни в Дворец на културата и
Иван Портних - 🔶 България спечели титлата в многобоя при ансамблите! БРАВО на Златните ни момичета! 🏆🥇https://bit.ly/3w21oX8 🔷 Очакваме ви във Варна от 9 до 13 юни в Дворец на културата и

Боряна Калейн поведе в многобоя на Чалъндж купата по художествена гимнастика  в Памплона - По света и у нас - БНТ Новини
Боряна Калейн поведе в многобоя на Чалъндж купата по художествена гимнастика в Памплона - По света и у нас - БНТ Новини

bTV и RING ще излъчат Световната купа по художествена гимнастика -  Ladyzone.bg
bTV и RING ще излъчат Световната купа по художествена гимнастика - Ladyzone.bg

Програмата днес на Световната купа по художествена гимнастика в София

Магдалина Миневска с първи финал на Световна купа - Художествена гимнастика  - Dsport.bg
Магдалина Миневска с първи финал на Световна купа - Художествена гимнастика - Dsport.bg

Световна купа по спортна гимнастика | Спортна гимнастика | Спортен Календар  2023
Световна купа по спортна гимнастика | Спортна гимнастика | Спортен Календар 2023

Боряна Калейн води във временното класиране в многобоя на Световната купа в  София
Боряна Калейн води във временното класиране в многобоя на Световната купа в София

Валентина Георгиева се класира за финала на земя на Световната купа по спортна  гимнастика в Осиек
Валентина Георгиева се класира за финала на земя на Световната купа по спортна гимнастика в Осиек

Варна е домакин на състезание за Световната купа по спортна гимнастика -  Спорт
Варна е домакин на състезание за Световната купа по спортна гимнастика - Спорт

Калейн, Николова и ансамбълът ще ни представят на Световната купа в София -  Общество - Спорт - Новините на NOVA - NOVA
Калейн, Николова и ансамбълът ще ни представят на Световната купа в София - Общество - Спорт - Новините на NOVA - NOVA

Рекордни оценки за ансамбъла ни на Световната купа в София - Topsport.bg

БТА :: България ще участва със седем състезатели на Световната купа по спортна  гимнастика във Варна, Димитров и Хъдълстоун отпадат поради контузии
БТА :: България ще участва със седем състезатели на Световната купа по спортна гимнастика във Варна, Димитров и Хъдълстоун отпадат поради контузии