ländlich Mail Während ~ световна купа по ски класиране Datum Hypothek Messing

Българска федерация ски (БФСки)

Владимир Зографски с рекордно класиране в Световната купа по ски скокове –  СамокоВест
Владимир Зографски с рекордно класиране в Световната купа по ски скокове – СамокоВест

Швейцарката Корин Сутер спечели първия супергигантски слалом за сезона от Световната  купа по ски алпийски дисциплини - Вестник Утро
Швейцарката Корин Сутер спечели първия супергигантски слалом за сезона от Световната купа по ски алпийски дисциплини - Вестник Утро

Шифрин започна новия сезон за Световната купа по ски с победа в Зьолден -  Труд
Шифрин започна новия сезон за Световната купа по ски с победа в Зьолден - Труд

Алберт Попов с поредно успешно класиране в състезание от Световната купа -  Общество - Спорт - Новините на NOVA - NOVA
Алберт Попов с поредно успешно класиране в състезание от Световната купа - Общество - Спорт - Новините на NOVA - NOVA

Владимир Зографски с най-добро класиране за сезона в Световната купа по ски  скок - По света и у нас - БНТ Новини
Владимир Зографски с най-добро класиране за сезона в Световната купа по ски скок - По света и у нас - БНТ Новини

Рекордно класиране за Алберт Попов за Световната купа с 4-о място на  слалома в Куршевел - Cross.bg
Рекордно класиране за Алберт Попов за Световната купа с 4-о място на слалома в Куршевел - Cross.bg

Италианка поведе в Световната купа по ски-алпийски дисциплини ᐉ Новини от  Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Италианка поведе в Световната купа по ски-алпийски дисциплини ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Браво! Алберт Попов завърши 4-ти в последния слалом от Световната купа -  Bgonair
Браво! Алберт Попов завърши 4-ти в последния слалом от Световната купа - Bgonair

БТА :: Марко Одермат спечели Световната купа по ски алпийски дисциплини,  Килде взе малкия кристален глобус в спускането
БТА :: Марко Одермат спечели Световната купа по ски алпийски дисциплини, Килде взе малкия кристален глобус в спускането

Най-добрият ни скиор остана последен на старта на Световната купа | СЕГА

Алберт Попов завърши на 15-о място в слалома в Аделбоден, след първото  спускане беше 11-и - Bgonair
Алберт Попов завърши на 15-о място в слалома в Аделбоден, след първото спускане беше 11-и - Bgonair

Шифрин с четвърта поредна победа в Световната купа

Рекордно класиране за Алберт Попов за Световната купа

Рекордно класиране за Алберт Попов за Световната купа – Нов Живот

световната купа по ски-алпийски дисциплини за мъже - Topsport.bg

Крайно класиране в Световната купа по ски-бягане при мъжете - SportVox |  SportVox
Крайно класиране в Световната купа по ски-бягане при мъжете - SportVox | SportVox

Алберт Попов с най-предно класиране в кариерата си за Световната купа  (СНИМКИ) - Спорт - Телеграф
Алберт Попов с най-предно класиране в кариерата си за Световната купа (СНИМКИ) - Спорт - Телеграф

Зографски преодоля квалификацията и за второто състезание от Световната купа  по ски скок в Рука - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Зографски преодоля квалификацията и за второто състезание от Световната купа по ски скок в Рука - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Рекордно класиране за Алберт Попов за Световната купа - Trafficnews.bg -  Trafficnews.bg
Рекордно класиране за Алберт Попов за Световната купа - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg

Шифрин спечели нощния слалом, но Влъхова завоюва малката световна купа -  Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Шифрин спечели нощния слалом, но Влъхова завоюва малката световна купа - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

ПЪРВИ ТОЧКИ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА по ски скокове спечели Владимир Зографски с  постижения от 123,5 и 125 метра на голямата шанца в полския зимен център  Висла - Спорт - Телеграф
ПЪРВИ ТОЧКИ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА по ски скокове спечели Владимир Зографски с постижения от 123,5 и 125 метра на голямата шанца в полския зимен център Висла - Спорт - Телеграф