Temperament Schrecklich Langweilig световна купа по ски алпийски дисциплини 2019 2020 Schilling Verdauung Chemikalien

Исторически момент за българския спорт: След 39 г. българин отново е на  подиум в Световната купа по ски (СНИМКИ) - Нова Вест
Исторически момент за българския спорт: След 39 г. българин отново е на подиум в Световната купа по ски (СНИМКИ) - Нова Вест

Колко спечели Алберт Попов от 4-тото място на световната купа по ски-алпийски  дисциплини - Bloomberg
Колко спечели Алберт Попов от 4-тото място на световната купа по ски-алпийски дисциплини - Bloomberg

39 г. по-късно България отново има скиор на почетната стълбичка - Новини  СЕГА
39 г. по-късно България отново има скиор на почетната стълбичка - Новини СЕГА

Алберт Попов остана 23-ти в слалома в Шамони - Gol

Банско ски - Рекламният клип за Банско със звездите на Световната купа вече  се върти
Банско ски - Рекламният клип за Банско със звездите на Световната купа вече се върти

Норвежецът Александър Омод Килде спечели супергигантския слалом за мъже от Световната  купа по ски-алпийски дисциплини в Бивър Крийк (САЩ) | Информационен център  на Министерство на oтбраната
Норвежецът Александър Омод Килде спечели супергигантския слалом за мъже от Световната купа по ски-алпийски дисциплини в Бивър Крийк (САЩ) | Информационен център на Министерство на oтбраната

Българска федерация ски (БФСки)

Алберт Попов завърши на 11-то място в Кицбюел - Topsport.bg

Звездна надпревара за Световната купа в Банско - Спорт - manager.bg

Най-добрият ни скиор остана последен на старта на Световната купа - Новини  СЕГА
Най-добрият ни скиор остана последен на старта на Световната купа - Новини СЕГА

Камен Златков не успя да завърши първия манш на слалома от Световната купа  в Аделбоден
Камен Златков не успя да завърши първия манш на слалома от Световната купа в Аделбоден

Ето ги спирките от Световната купа по алпийски сноуборд

Правителството отпусна 1.2 млн. лв. за световната купа по ски в Банско -  Mediapool.bg
Правителството отпусна 1.2 млн. лв. за световната купа по ски в Банско - Mediapool.bg

SKI.BG > СКИ в България > GS Световна купа Банско 2019

Марко Одермат с трета победа за Световната купа по ски алпийски дисциплини  (ВИДЕО)
Марко Одермат с трета победа за Световната купа по ски алпийски дисциплини (ВИДЕО)

Алберт Попов е 11-и в първия слалом за Световната купа - Новини СЕГА

Банско влезе в календара за Световната купа по ски през 2021 г. - Новини  СЕГА
Банско влезе в календара за Световната купа по ски през 2021 г. - Новини СЕГА

БТА :: Световният шампион от 2021 година Винсент Крихмайер спечели  спускането от финалите на Световната купа по ски алпийски дисциплини в  Солдеу
БТА :: Световният шампион от 2021 година Винсент Крихмайер спечели спускането от финалите на Световната купа по ски алпийски дисциплини в Солдеу

Австрийката Корнелия Хютер спечели супергигантския слалом в Квитфил -  Стадион
Австрийката Корнелия Хютер спечели супергигантския слалом в Квитфил - Стадион

SKI.BG > СКИ в България > WORLD SKI TEST 2019/2020 Bad Kleinkirchheim

Канадец е новият световен шампион в Супер Г - Зимни - Dsport.bg

Италианката София Годжа спечели спускането от Световната купа по ски  алпийски дисциплини пред родна публика в Кортина Д'Ампецо - Утро
Италианката София Годжа спечели спускането от Световната купа по ски алпийски дисциплини пред родна публика в Кортина Д'Ампецо - Утро