Home

Median Geizhals Lehre пловдив световна купа по гребане 2019 медали Dynamik beispielsweise Hohe Belichtung

Четири български лодки на Световната купа по гребане в Пловдив - Tribune.bg

България с три лодки на Световното по гребане в Чехия

Пловдив е готов за Световното първенство по гребане за мъже и жени –  БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ГРЕБАНЕ
Пловдив е готов за Световното първенство по гребане за мъже и жени – БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ГРЕБАНЕ

Пловдивчанинът Кристиян Василев с медал на Европейското по гребане -  Trafficnews.bg - Trafficnews.bg
Пловдивчанинът Кристиян Василев с медал на Европейското по гребане - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg

Българин с медал от Европейското по гребане

Световната купа по гребане в Пловдив стартира с директен български

Свилен Нейков Архиви - insport.bg

Сто китайски гребци вече пристигат за Световната купа по гребане в Пловдив  - Под Тепето - Новини Пловдив
Сто китайски гребци вече пристигат за Световната купа по гребане в Пловдив - Под Тепето - Новини Пловдив

Пловдивчанин се класира за финал на европейското по гребане в Мюнхен -  24plovdiv.bg
Пловдивчанин се класира за финал на европейското по гребане в Мюнхен - 24plovdiv.bg

Пловдив грабна още едно световно първенство по гребане, пребори се с 13  града
Пловдив грабна още едно световно първенство по гребане, пребори се с 13 града

800 гребци идват за Световната купа по гребане в Пловдив | спортни новини  от insport.bg
800 гребци идват за Световната купа по гребане в Пловдив | спортни новини от insport.bg

С четвърто и седмо място за България завърши Световното първенство по  гребане в Пловдив - Труд
С четвърто и седмо място за България завърши Световното първенство по гребане в Пловдив - Труд

Пловдив открива сезон 2019 за световното гребане

PlovdivLive-Кристиян Василев спечели бронзов медал на Европейското по  гребане
PlovdivLive-Кристиян Василев спечели бронзов медал на Европейското по гребане

Кристиан Василев на финал на Световната купа в Пловдив | Sporten Plovdiv

Българин завоюва медал на Европейското по гребане - Спорт - Dsport.bg

Над 900 състезатели от 62 държави ще участват на Световното – БЪЛГАРСКА  ФЕДЕРАЦИЯ ПО ГРЕБАНЕ
Над 900 състезатели от 62 държави ще участват на Световното – БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ГРЕБАНЕ

Две пети места и два финала за българите от втория ден на Световната купа в  Пловдив (Снимки)
Две пети места и два финала за българите от втория ден на Световната купа в Пловдив (Снимки)

Десислава Георгиева остана на крачка от медал на Световната купа по гребане  в Пловдив - PlovdivNow.bg
Десислава Георгиева остана на крачка от медал на Световната купа по гребане в Пловдив - PlovdivNow.bg

Свилен Нейков: Световната купа в Пловдив се проведе при отлични условия

Великолепно! Кристиан Василев се пребори за медал на Европейското по гребане

Четири български лодки на Световната купа по гребане в Пловдив - Още спорт  - Други спортове - Gong.bg
Четири български лодки на Световната купа по гребане в Пловдив - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Пловдив приема над 650 състезатели за Световната купа по гребане през месец  май | Община Пловдив
Пловдив приема над 650 състезатели за Световната купа по гребане през месец май | Община Пловдив