Abfall schweizerisch Gewächshaus отбора по водна топка юноши бг Abdomen Eimer Abfahrt

Бургаски отбор стана вицешампион по водна топка за U13 - Спорт

Новини
Новини

Националният отбор U15 замина за Тбилиси - БФВТ

България е на 14-о място на европейското първенство по водна топка в Бургас  - Topsport.bg
България е на 14-о място на европейското първенство по водна топка в Бургас - Topsport.bg

Титли по водна топка за девойките на Локомотив НН и юношите на КПС Варна

БТА :: Отбори от Румъния, Молдова и България ще участват на международен  турнир по водна топка в Бургас
БТА :: Отбори от Румъния, Молдова и България ще участват на международен турнир по водна топка в Бургас

Бургас с два отбора във финала на U17 по водна топка - Chernomorie-bg.com -  новини от Черноморието
Бургас с два отбора във финала на U17 по водна топка - Chernomorie-bg.com - новини от Черноморието

Българските национали по водна топка до 17 години с втора победа в  евроквалификациите - По света и у нас - БНТ Новини
Българските национали по водна топка до 17 години с втора победа в евроквалификациите - По света и у нас - БНТ Новини

Бургас с два отбора във финала на U17 по водна топка | Община Бургас

Участници в Суперфинала за мъже - ЦСКА - БФВТ

За първи път 3 варненски отбора в Топ 4 на мъжкия шампионат по водна топка

национален отбор Archives - БФВТ

Черноморец“ се класира трети в първата квалификация от държавното  първенство по водна топка за мъже | Община Бургас
Черноморец“ се класира трети в първата квалификация от държавното първенство по водна топка за мъже | Община Бургас

Два бургаски отбора влязоха в тройката на България по водна топка - Спорт

Четирима национали от Бургас заминаха на едноседмичен лагер в Барселона -  Новини от Бургас
Четирима национали от Бургас заминаха на едноседмичен лагер в Барселона - Новини от Бургас

водна топка Архиви - insport.bg

национален отбор водна топка U17 Archives - БФВТ

Черно море гони дубъл във водната топка, ЦСКА се отказа

СКВТ „Черноморец“ спечели шампионската титла по водна топка за юноши до 15  години - Спорт
СКВТ „Черноморец“ спечели шампионската титла по водна топка за юноши до 15 години - Спорт

Три отбора от София в Топ 6 на юноши младша възраст - БФВТ

Националният отбор по водна топка спечели купа Никола Нанов - Труд

КВАЛИФИКАЦИОНЕН ТУРНИР ПО ВОДНА ТОПКА - (U)17 ЮНОШИ МЛАДША - БФВТ

Юношеските национали по водна топка на лагер с "Играй с Развитие"

Левски” с отбор по водна топка след 32 години

Топ 10 на събитията в българската водна топка през 2018 г. - Bgswim.com

Юношеският ни национален отбор по водна топка спечели купа "Никола Нанов" -  bTV Спорт
Юношеският ни национален отбор по водна топка спечели купа "Никола Нанов" - bTV Спорт