Konflikt Staub Rational михаил иванов тенис Beeindruckend Stratford auf Avon Kühlschrank

Мартин Димитров и Михаил Иванов ще играят на финалa на държавния турнир по  тенис "Тексим къп"
Мартин Димитров и Михаил Иванов ще играят на финалa на държавния турнир по тенис "Тексим къп"

Това са шампионите от държавното първенство по тенис

Победи за Габриел Донев и Михаил Иванов в Пирот - По света и у нас - БНТ  Новини
Победи за Габриел Донев и Михаил Иванов в Пирот - По света и у нас - БНТ Новини

Mikhail Elgin - Wikipedia

При двойките: Столичани и заралии са първенци на тенис в Паз...

Ивайло Иванов спечели Vambos Sofia Cup! | Vambos.com

Михаил Иванов от Ботевград е първият шампион на ITL Challenger (Ботевград,  Спорт) - balkanec.bg
Михаил Иванов от Ботевград е първият шампион на ITL Challenger (Ботевград, Спорт) - balkanec.bg

Фуутура | Михаил Иванов спечели първата Фуутура Тенис Купа за 2018

Botevgrad.com :: Михаил Иванов стана победител на турнира по тенис,  призьорите с жест към млад талант (Новини, Спорт)
Botevgrad.com :: Михаил Иванов стана победител на турнира по тенис, призьорите с жест към млад талант (Новини, Спорт)

Михаил Иванов спечели любителски турнир в ТК 18.82 - Тенис - БГ тенис -  Gong.bg
Михаил Иванов спечели любителски турнир в ТК 18.82 - Тенис - БГ тенис - Gong.bg

Обявиха състава на България за купа "Дейвис"

Фуутура | Силен Тенис турнир, първият се знае!:)!, втори и трети станаха Михаил  Иванов и Георги Тодоров
Фуутура | Силен Тенис турнир, първият се знае!:)!, втори и трети станаха Михаил Иванов и Георги Тодоров

Tennis Club 15:40 - Михаил Иванов със своя треньор Силвия Дачева-Стоянова |  Facebook
Tennis Club 15:40 - Михаил Иванов със своя треньор Силвия Дачева-Стоянова | Facebook

Новини - Българска федерация по тенис

Мартин Боршуков спечели четвъртия чалънджър, провел се на Via Tennis Star -  Тенис - Dsport.bg
Мартин Боршуков спечели четвъртия чалънджър, провел се на Via Tennis Star - Тенис - Dsport.bg

Започнаха квалификациите на Държавно първенство на открито

Михаил Иванов поднесе изненадата в петия чалънджър на ИТЛ - Тенис - БГ тенис  - Gong.bg
Михаил Иванов поднесе изненадата в петия чалънджър на ИТЛ - Тенис - БГ тенис - Gong.bg

Ясни са финалистите на отборните по тенис за мъже и жени - Спорт - БНР  Новини
Ясни са финалистите на отборните по тенис за мъже и жени - Спорт - БНР Новини

Михаил Иванов

Гришо запази позиции в световния тенис

Димитров остана на 28-о място в световната ранглиста, Лазаров с рекордно  класиране
Димитров остана на 28-о място в световната ранглиста, Лазаров с рекордно класиране

Адриано Дженев ще спори за трофея на Държавния турнир по тенис в Хасково -  Parvomai.NET
Адриано Дженев ще спори за трофея на Държавния турнир по тенис в Хасково - Parvomai.NET