Ruhm Sextant Dichter купа на българия 2017 баскетбол игри на полувремето Permanent Kuppel bedingungslos

Започна шоуто Купа на България в „Колодрума“! Подкрепете Академик в 20:00ч.  | Sporten Plovdiv
Започна шоуто Купа на България в „Колодрума“! Подкрепете Академик в 20:00ч. | Sporten Plovdiv

България успя само да разгневи Литва и започна квалификациите със загуба |  Корнер.dir.bg
България успя само да разгневи Литва и започна квалификациите със загуба | Корнер.dir.bg

Балкан се подсили с 28-годишен американски център - Баскетбол - БГ баскетбол  - Gong.bg
Балкан се подсили с 28-годишен американски център - Баскетбол - БГ баскетбол - Gong.bg

Белгия уби мечтата на България за финалите в Берлин

Берое Стара Загора отново е шампион при жените

ЦСКА и Спортист Своге с победи в ББЛ А група

Балкан обърна Берое у дома

Добро второ полувреме донесе успех на Левски Лукойл за Купата

ЦСКА победи с труд Черно море Тича във Варна

Левски вдигна Купата на България (видео + снимки) - Баскетбол - БГ баскетбол  - Gong.bg
Левски вдигна Купата на България (видео + снимки) - Баскетбол - БГ баскетбол - Gong.bg

Левски пречупи Академик Пловдив в София

21.03.2023 Баскетбол: Балкан си уреди битка с ЦСКА - Зала Арена София

Полуфинал за Купата на България, 2017 г., мъже, Пловдив, Лукойл Академик -  Балкан - YouTube
Полуфинал за Купата на България, 2017 г., мъже, Пловдив, Лукойл Академик - Балкан - YouTube

ЦСКА разби Правец в ББЛ А Група

A1 взе телевизионните права за Националната баскетболна лига и турнира за  Купата на България - Баскетбол - БГ баскетбол - Gong.bg
A1 взе телевизионните права за Националната баскетболна лига и турнира за Купата на България - Баскетбол - БГ баскетбол - Gong.bg

Левски изпусна да нанесе втора загуба на Рилски спортист в НБЛ - Баскетбол  - Dsport.bg
Левски изпусна да нанесе втора загуба на Рилски спортист в НБЛ - Баскетбол - Dsport.bg

Рилски спортист – Балкан (89:83) – кой какво каза

БТА :: Берое победи Монтана в третата среща и отново е шампион на България  по баскетбол при жените
БТА :: Берое победи Монтана в третата среща и отново е шампион на България по баскетбол при жените

БТА :: Левски победи ЦСКА и триумфира с Купата на България по баскетбол за  мъже
БТА :: Левски победи ЦСКА и триумфира с Купата на България по баскетбол за мъже

Академик Пловдив с трети пореден успех, Берое надигра Спартак в НБЛ -  Баскетбол - БГ баскетбол - Gong.bg
Академик Пловдив с трети пореден успех, Берое надигра Спартак в НБЛ - Баскетбол - БГ баскетбол - Gong.bg

Ботев отново с Купата 36 години по-късно! Измъкна я от Лудогорец (ВИДЕО и  СНИМКИ)
Ботев отново с Купата 36 години по-късно! Измъкна я от Лудогорец (ВИДЕО и СНИМКИ)

Баскетболната купа е за "Левски" след страхотен финал във вечното дерби  (видео) | Корнер.dir.bg
Баскетболната купа е за "Левски" след страхотен финал във вечното дерби (видео) | Корнер.dir.bg

Берое взе Купата на България след бой над Лукойл - Баскетбол - БГ баскетбол  - Gong.bg
Берое взе Купата на България след бой над Лукойл - Баскетбол - БГ баскетбол - Gong.bg

Резултати и класиране на Евробаскет 2017 - Баскетбол - Евробаскет - Gong.bg

Академик остана на четвъртото място в турнира за Купата на България |  Sporten Plovdiv
Академик остана на четвъртото място в турнира за Купата на България | Sporten Plovdiv