Kopfgeld Schmerzen Hauptstadt купа българия ориентиране 2017 Maschine Problem Absolut

Bulgaria cup

Купа "България" – най-голямото спортно събитие за годината | Вестник  Приятел - новини от град Самоков
Купа "България" – най-голямото спортно събитие за годината | Вестник Приятел - новини от град Самоков

Състезатели по ориентиране от 55 клуба на Купа "България" край Шумен -  Спорт - БНР Новини
Състезатели по ориентиране от 55 клуба на Купа "България" край Шумен - Спорт - БНР Новини

От историята: Всички победители в елита на Купа "България" • Българският  сайт за ориентиране
От историята: Всички победители в елита на Купа "България" • Българският сайт за ориентиране

Над 400 състезатели по ориентиране участваха за Купа „Трети март” |  infoPleven - новини от Плевен
Над 400 състезатели по ориентиране участваха за Купа „Трети март” | infoPleven - новини от Плевен

Състезание по спортно ориентиране "Купа Разлог"

Шампионска титла за клуба по ориентиране от Купа България | ТД "Сърнена  Гора"
Шампионска титла за клуба по ориентиране от Купа България | ТД "Сърнена Гора"

Националният отбор по ориентиране на Полша спечели купа „Родопи – 2022“ |  Община Велинград. Велинград - СПА столица на Балканите.
Националният отбор по ориентиране на Полша спечели купа „Родопи – 2022“ | Община Велинград. Велинград - СПА столица на Балканите.

Дизела тръгна с успех за купа "България", Йордан Банков бие при ветераните  | Вестник Приятел - новини от град Самоков
Дизела тръгна с успех за купа "България", Йордан Банков бие при ветераните | Вестник Приятел - новини от град Самоков

Българският сайт за ориентиране • bgorienteering.net

Осем габровски медала от Купа България по ориентиране, отличен за фамилия  Шандуркови
Осем габровски медала от Купа България по ориентиране, отличен за фамилия Шандуркови

Над 350 души се състезаваха за Купа “Габрово” | Габрово | stovesti.info

140 газят в кал и дъжд за приз „Компас 94“ по ориентиране - Haskovo.NET

Покана за купа "Идеал Стандарт" • Българският сайт за ориентиране

Състезатели от осем държави спориха за Купа Разлог | Bansko.net

Клуб „Вариант 5“-Търговище спечели първото място в състезанието по  ориентиране за купа „Сливен“ | Сливен ДНЕС и УТРЕ
Клуб „Вариант 5“-Търговище спечели първото място в състезанието по ориентиране за купа „Сливен“ | Сливен ДНЕС и УТРЕ