auf Verformung Klima купа алеко Seeanemone Dienstag Telegraph

Добричките каратеки с принос за 19-те медала на АБИ "Цанев" в "Купа Алеко"  - Про Нюз Добрич
Добричките каратеки с принос за 19-те медала на АБИ "Цанев" в "Купа Алеко" - Про Нюз Добрич

Каратеките на “Етър” втори за купа “Алеко” | Янтра ДНЕС live

296 състезатели участваха в турнир по карате купа “Алеко” | Янтра ДНЕС live

12 медала за каратеките на Спартак-Плевен от купа "Алеко"

9 златни медала за Годжу Карате Клуб „АЛЕКО“ от "Национална купа България  2017" | Свищов Инфо
9 златни медала за Годжу Карате Клуб „АЛЕКО“ от "Национална купа България 2017" | Свищов Инфо

300 каратисти от страната събра турнира за купата на Алеко

7 златни медала и второ място за КБИ „Перомакс” за купа „Алеко” |  infoPleven - новини от Плевен
7 златни медала и второ място за КБИ „Перомакс” за купа „Алеко” | infoPleven - новини от Плевен

МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО КАРАТЕ ЗА КУПА "АЛЕКО" - Новини - Община Силистра

Всички публикации за "Международна купа „Алеко”"

Един сребърен и девет бронзови медали спечелиха каратеките на "ШОТО –ВИТЯЗ"  на Националния турнир по карате "Купа Алеко" - Кворум Силистра
Един сребърен и девет бронзови медали спечелиха каратеките на "ШОТО –ВИТЯЗ" на Националния турнир по карате "Купа Алеко" - Кворум Силистра

КК Шурикен са първи в крайното класиране на межународния турнир Купа Алеко  2023 - Кюстендил - Дарик
КК Шурикен са първи в крайното класиране на межународния турнир Купа Алеко 2023 - Кюстендил - Дарик

Деветнайсет медала за каратеките на „Етър“ от Купа „Алеко“ в Свищов -  Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново
Деветнайсет медала за каратеките на „Етър“ от Купа „Алеко“ в Свищов - Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Приключи международният турнир по карате за купа „Алеко” в Свищов | Янтра  ДНЕС live
Приключи международният турнир по карате за купа „Алеко” в Свищов | Янтра ДНЕС live

Купа Алеко - гр. Свищов, 2021

Карате клуб Сансай с отлично представяне за Купа Алеко

Каратеки от Каварна с 13 медала от Международна купа „Алеко“ - Про Нюз  Добрич
Каратеки от Каварна с 13 медала от Международна купа „Алеко“ - Про Нюз Добрич

Достойно представяне на учениците от СУ ''Цветан Радославов'' на провелото  се състезание по карате за Купа ''Алеко''- Свищов! - СУ Цветан Радославов -  Свищов
Достойно представяне на учениците от СУ ''Цветан Радославов'' на провелото се състезание по карате за Купа ''Алеко''- Свищов! - СУ Цветан Радославов - Свищов

Трето място в отборното класиране за клуба по бойни спортове „Калиакра“ от  Международната купа "Алеко“ - 2023.05.21 - Спортни - новини от Добрич
Трето място в отборното класиране за клуба по бойни спортове „Калиакра“ от Международната купа "Алеко“ - 2023.05.21 - Спортни - новини от Добрич

Каратеките на „Шурикен“ с достойно представяне на VII Международен турнир  за Купа Алеко в Свищов - ТопПреса
Каратеките на „Шурикен“ с достойно представяне на VII Международен турнир за Купа Алеко в Свищов - ТопПреса

9 златни медала за Годжу карате клуб „Алеко“ от “Национална купа България”  | Официалният сайт на Велико Търново
9 златни медала за Годжу карате клуб „Алеко“ от “Национална купа България” | Официалният сайт на Велико Търново

В обновената зала „Свищов”: 600 каратисти в междунарнодната Купа „Алеко” -  Актуално Свищов
В обновената зала „Свищов”: 600 каратисти в междунарнодната Купа „Алеко” - Актуално Свищов

16 медала за състезателите на КК "Добруджа" на Купа по карате "Алеко"

12 медала за каратеките от Дарис на Купа Алеко - Кюстендил - DarikNews.bg

296 каратеки участваха на турнира за купа "Алеко"

Бронзови медали за КК „Тангра“ Търговище от турнира за купа „Алеко“ -  TargovishteBG.com
Бронзови медали за КК „Тангра“ Търговище от турнира за купа „Алеко“ - TargovishteBG.com