Leber Schwall Kreis как завърши мача на григор димитров тенис Eigentlich Meisterschaft Etikette

Григор Димитров се разболя и се оттегли от турнира в Барселона -  Mediapool.bg
Григор Димитров се разболя и се оттегли от турнира в Барселона - Mediapool.bg

Григор Димитров в третия мач на Margaret Court Arena в сряда (програма) –  TennisKafe
Григор Димитров в третия мач на Margaret Court Arena в сряда (програма) – TennisKafe

НА ЖИВО: Григор Димитров - Денис Истомин 7-6(7), 6-1 - Topsport.bg

Григор Димитров в 1-ви мач на корта: Ясна е програмата и точният час за  старт
Григор Димитров в 1-ви мач на корта: Ясна е програмата и точният час за старт

Григор Димитров отпадна от Индиън Уелс заради травма - Mediapool.bg

Григор Димитров показа супер тенис в Мадрид! ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт |  ФАКТИ.БГ
Григор Димитров показа супер тенис в Мадрид! ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

На живо: Григор Димитров – Алексей Попирин 6-4, 6-7(5), 6-3 – TennisKafe

Програмата за четвъртък: Григор Димитров с потенциални два мача в един ден  - Tennis.bg
Програмата за четвъртък: Григор Димитров с потенциални два мача в един ден - Tennis.bg

Григор Димитров по ТВ: Къде да гледаме първия мач на Гришо в Стокхолм?

Изненада на Sofia Open! Беларусин изхвърли Гришо още на старта - Тенис -  Dsport.bg
Изненада на Sofia Open! Беларусин изхвърли Гришо още на старта - Тенис - Dsport.bg

Григор Димитров загуби сет, но започна успешно Australian Open

Григор Димитров с два мача в един ден (програма) – TennisKafe

България победи Великобритания в първия си мач от ATP Cup - Topsport.bg

Григор Димитров: Малките разлики решиха мача – TennisKafe

Прекратиха мач на Григор Димитров във Вашингтон заради дъжд

Григор Димитров разбра първия си съперник в Барселона - Труд

Григор Димитров срещу Ван де Зандсхулп не преди 15:30 часа днес - По света  и у нас - БНТ Новини
Григор Димитров срещу Ван де Зандсхулп не преди 15:30 часа днес - По света и у нас - БНТ Новини

Григор Димитров продължава битката си в Париж днес - Тенис - Мъже - Gong.bg

Григор Димитров загуби 9-и пореден мач срещу Джокович - Новини СЕГА

Григор Димитров: Просто следвам плана си, вече мисля за друг...

Григор Димитров: Мога да победя Джокович, правил съм го и преди - Общество  - Спорт - Новините на NOVA - NOVA
Григор Димитров: Мога да победя Джокович, правил съм го и преди - Общество - Спорт - Новините на NOVA - NOVA

Фенка предложи брак на Григор Димитров (СНИМКА) - Общество - Спорт -  Новините на NOVA - NOVA
Фенка предложи брак на Григор Димитров (СНИМКА) - Общество - Спорт - Новините на NOVA - NOVA

Успех: Гришо на полуфинал в Ротердам (ВИДЕО)

Висш тенис пилотаж: Григор продължава без загубен сет на АО и гледа към мач  с Джокович! - Tennis.bg
Висш тенис пилотаж: Григор продължава без загубен сет на АО и гледа към мач с Джокович! - Tennis.bg

Григор Димитров не се справи с Яник Синер и отпадна в Маями - Стадион - БНР  Новини
Григор Димитров не се справи с Яник Синер и отпадна в Маями - Стадион - БНР Новини

Григор Димитров едва се справи с американски талант - Новини СЕГА

Гришо отново бе перфектен в Австралия и очаква голям сблъсък срещу Джокович  | Корнер.dir.bg
Гришо отново бе перфектен в Австралия и очаква голям сблъсък срещу Джокович | Корнер.dir.bg

Григор Димитров e в третия кръг на "Ролан Гарос" след категорична победа  над Чорич - Bgonair
Григор Димитров e в третия кръг на "Ролан Гарос" след категорична победа над Чорич - Bgonair