Imperativ Achtung Wettbewerber илия българов тенис Beschwerden Annehmen Übersetzen

Илия Българов обра златните медали от международният турнир по тенис за  ветерани „Bulgarian open 2014” ITF, категория 3, за мъже сингъл 35+ и  двойки мъже 35+, заедно с... - Тенис клуб "Българов" -
Илия Българов обра златните медали от международният турнир по тенис за ветерани „Bulgarian open 2014” ITF, категория 3, за мъже сингъл 35+ и двойки мъже 35+, заедно с... - Тенис клуб "Българов" -

Тенисисти от 4 страни с титли от "Bulgarian Open" - Спорт - Новините - от  България и света, бизнес, анализи, политика
Тенисисти от 4 страни с титли от "Bulgarian Open" - Спорт - Новините - от България и света, бизнес, анализи, политика

Тенисисти от 4 страни с титли от международния турнир за ветерани  "Bulgarian Open" на СК "Дема" - Спортен комплекс Дема
Тенисисти от 4 страни с титли от международния турнир за ветерани "Bulgarian Open" на СК "Дема" - Спортен комплекс Дема

Новини - Българска федерация по тенис

Общински спортни имоти - Габрово - Ръгби победа за България над Малта, Илия  Димитров с първо есе за национала
Общински спортни имоти - Габрово - Ръгби победа за България над Малта, Илия Димитров с първо есе за национала

Новини | Община Трявна

Илия Българов е победител в Bulgarian Open Seniors сингъл. Да му пожелаем  успех и на утрешния финал за двойки. Илия Българов и Пламен Цонев играят  финала за двойки срещу Георгиос Фокиалис и
Илия Българов е победител в Bulgarian Open Seniors сингъл. Да му пожелаем успех и на утрешния финал за двойки. Илия Българов и Пламен Цонев играят финала за двойки срещу Георгиос Фокиалис и

Габровците Нешо Мостров и Илия Българов спечелиха турнира по тенис за купа  “Царевец” | Янтра ДНЕС live
Габровците Нешо Мостров и Илия Българов спечелиха турнира по тенис за купа “Царевец” | Янтра ДНЕС live

Тенис клуб "Българов" - Габрово / Bulgarov tennis club - Gabrovo, Bulgaria  - Илия Българов, Марияна Ненова (СК ДЕМА), Ивайло Стоянов, Чавдар Иванов |  Facebook
Тенис клуб "Българов" - Габрово / Bulgarov tennis club - Gabrovo, Bulgaria - Илия Българов, Марияна Ненова (СК ДЕМА), Ивайло Стоянов, Чавдар Иванов | Facebook

Общински спортни имоти - Габрово - Синът на Руси Петков тренира с юношеския  национален отбор по хандбал
Общински спортни имоти - Габрово - Синът на Руси Петков тренира с юношеския национален отбор по хандбал

Горнооряховски треньор по тенис с четвърти бронз от европървенство за  ветерани - Велико Търново - DarikNews.bg
Горнооряховски треньор по тенис с четвърти бронз от европървенство за ветерани - Велико Търново - DarikNews.bg

Двата отбора на "Левски" на полуфинал на държавното първенство

Общински спортни имоти - Габрово - „ММ Севлиево“ е шампион в XXVIII-я  турнир по минифутбол
Общински спортни имоти - Габрово - „ММ Севлиево“ е шампион в XXVIII-я турнир по минифутбол

Илия Българов и Нешо Мостров организираха първия нощен Pro-Am тенис турнир  в Габрово
Илия Българов и Нешо Мостров организираха първия нощен Pro-Am тенис турнир в Габрово

Оспорвана борба в Габрово въпреки дъжда - Topsport.bg

Общински спортни имоти - Габрово - Цвети Стоянова с исторически успех за  габровския тенис
Общински спортни имоти - Габрово - Цвети Стоянова с исторически успех за габровския тенис

СПИСЪК НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА КОНСУЛТАТИВЕН СЪВЕТ ПО СПОРТ № Име, фамилия Пр

Завърши мемориалът "Любен Генов"

Тенис клуб "Българов" - Габрово / Bulgarov tennis club - Gabrovo, Bulgaria  - ПЪРВИ НОЩЕН Pro-Am ТЕНИС ТУРНИР - формат двойки стартира на 13 юли в 19  ч. в гр. Габрово на
Тенис клуб "Българов" - Габрово / Bulgarov tennis club - Gabrovo, Bulgaria - ПЪРВИ НОЩЕН Pro-Am ТЕНИС ТУРНИР - формат двойки стартира на 13 юли в 19 ч. в гр. Габрово на