Gentleman Depression Mutter държавно първенство по тенис на маса 2019 Virus Lappen Brutal

Наградиха победителите в общинския турнир по тенис на маса в Казанлък

Добрата новина: Поморийски тенисисти спечелиха златен и бронзов медал на Държавно  първенство по тенис на маса за ветерани – Община Поморие
Добрата новина: Поморийски тенисисти спечелиха златен и бронзов медал на Държавно първенство по тенис на маса за ветерани – Община Поморие

СКТМ „Асарел-Медет“ домакин на държавно индивидуално по тенис на маса -  Спорт - Dsport.bg
СКТМ „Асарел-Медет“ домакин на държавно индивидуално по тенис на маса - Спорт - Dsport.bg

Анита Петкова от СКТМ "Дунав"-Русе с три медала от държавното по тенис на  маса – Русе Медиа - За да знаеш повече
Анита Петкова от СКТМ "Дунав"-Русе с три медала от държавното по тенис на маса – Русе Медиа - За да знаеш повече

Елитът в тениса на маса се завръща в Панагюрище - По света и у нас - БНТ  Новини
Елитът в тениса на маса се завръща в Панагюрище - По света и у нас - БНТ Новини

Откриха обновената спортна зала за тенис в Добрич - Про Нюз Добрич

СКТМ Марек 76

За първи път в историята си пернишкият клуб по тенис на маса "Металик"  печели медали във всички възрастови групи - zaPernik.com
За първи път в историята си пернишкият клуб по тенис на маса "Металик" печели медали във всички възрастови групи - zaPernik.com

Държавното по тенис на маса в „Арена Асарел“ събира 180 състезатели -  Peshteraprim.com - Новини от Пещера, региона и страната
Държавното по тенис на маса в „Арена Асарел“ събира 180 състезатели - Peshteraprim.com - Новини от Пещера, региона и страната

Момичетата от клуба по тенис на маса станаха вицешампионки – Русе Медиа -  За да знаеш повече
Момичетата от клуба по тенис на маса станаха вицешампионки – Русе Медиа - За да знаеш повече

Милко Багдасаров и Елвис Хаджиев са победители в турнир по тенис на маса -  Kardjali.bgvesti.NET
Милко Багдасаров и Елвис Хаджиев са победители в турнир по тенис на маса - Kardjali.bgvesti.NET

Клуб по тенис на маса Габрово | Facebook

Елитният тенис на маса се завръща в Панагюрище - PA media

13 медала завоюваха момчилградските тенисисти на Държавно първенство -  Haskovo.NET
13 медала завоюваха момчилградските тенисисти на Държавно първенство - Haskovo.NET

Спорт | Община Балчик

СК по тенис на маса в Девня с поредно призово класиране на Републиканско  първенство - Паралел 43
СК по тенис на маса в Девня с поредно призово класиране на Републиканско първенство - Паралел 43

Тенис на маса Поморие

СКТМ „Комфорт“ - тенис на маса - Дворец на културата и спорта - Варна

Мария Йовкова: Тенисът на маса ми донесе само щастие - Chernomore

От 5 до 9 май ТК „Панагюрище“ ще бъде домакин на Държавното по тенис на маса  | Вестник "Време 2001" - Панагюрище - новини от региона на Средногорието
От 5 до 9 май ТК „Панагюрище“ ще бъде домакин на Държавното по тенис на маса | Вестник "Време 2001" - Панагюрище - новини от региона на Средногорието

13 медала завоюваха момчилградските тенисисти на Държавно първенство |  Кърджали Хабер
13 медала завоюваха момчилградските тенисисти на Държавно първенство | Кърджали Хабер

Държавно първенство по тенис на маса - YouTube

Състезатели от Северна България мерят сили в националния турнир „Млад  олимпиец“ : RegNews.NET - Новини по всяко време
Състезатели от Северна България мерят сили в националния турнир „Млад олимпиец“ : RegNews.NET - Новини по всяко време

Сунай Хасан откри националния турнир по тенис на маса - Kardjali.bgvesti.NET

Без световните индивидуални първенства в тениса на маса, заместват ги серии  - Спорт - БНР Новини
Без световните индивидуални първенства в тениса на маса, заместват ги серии - Спорт - БНР Новини