Falke einfallen Plattform държавно първенство по тенис за мъже 2019 Walze Shinkan Misstrauen

Започнаха квалификациите на Държавно първенство на открито

Елитният тенис на маса се завръща в Панагюрище

Водещите ни тенисисти влизат в спор за „уайлд кард“ за София Оупън

Златка Петрова - Тенис клуб Малееви

Tennis24.bg, Българският тенис портал

Срещу историята и очакванията - Григор Димитров се изправя срещу Новак  Джокович!
Срещу историята и очакванията - Григор Димитров се изправя срещу Новак Джокович!

Водещи български тенисисти ще участват на държавното първенство - Tennis.bg

Младите звезди на България – Адрияно Дженев

Симон Антони Иванов с две втори места на тенис турнир в Гърция - По света и  у нас - БНТ Новини
Симон Антони Иванов с две втори места на тенис турнир в Гърция - По света и у нас - БНТ Новини

Държавни първенства

Елитът в тениса на маса се завръща в Панагюрище - По света и у нас - БНТ  Новини

Ясни са полуфиналистите на Държавното отборно първенство - Tennis.bg

БТА :: Франсис Тиафо се класира за втория кръг на турнира по тенис за мъже  в Ещорил
БТА :: Франсис Тиафо се класира за втория кръг на турнира по тенис за мъже в Ещорил

Тенис - Вип турнир АСИКС Мастърс - 18.05.2019 - Купи снимка - Lap.bg

Спасете Григор Димитров!" - Тенис - Голям шлем - Gong.bg

Ясни са финалистите в турнирите по двойки на Държавното лично първенство за  мъже и жени
Ясни са финалистите в турнирите по двойки на Държавното лично първенство за мъже и жени

ДИП 2019 за ветерани - мъже и жени / Турнири, провеждани в България /  Първият български сайт за тенис на маса
ДИП 2019 за ветерани - мъже и жени / Турнири, провеждани в България / Първият български сайт за тенис на маса

Престижно класиране за ТК „Диана“ на Държавното отборно първенство за мъже  - Tennis Diana
Престижно класиране за ТК „Диана“ на Държавното отборно първенство за мъже - Tennis Diana

Не демонстрации, а родолюбие! - Тенис - Мъже - Gong.bg

Елиф от Момчилград се класира трета на държавно първенство по тенис на маса  - Kardjali.bgvesti.NET
Елиф от Момчилград се класира трета на държавно първенство по тенис на маса - Kardjali.bgvesti.NET

Григор Димитров – Уикипедия

Първият тенис турнир в Уимбълдън е през 1877 година

Габриел Донев е шампион от Държавното лично първенство по тенис на закрито  за мъже - Tribune.bg
Габриел Донев е шампион от Държавното лично първенство по тенис на закрито за мъже - Tribune.bg