Home

Emulieren, nacheifern Walze Pilger водна топка русе Ausdruck Zensur Besuch

СКВТ „Черноморец“ спечели шампионската титла по водна топка за юноши до 15  години - Спорт
СКВТ „Черноморец“ спечели шампионската титла по водна топка за юноши до 15 години - Спорт

Русе отличен за мачовете по водна топка

КПС "Локомотив" (Русе) - БФВТ

70 ватерполисти участваха в юбилейното издание на турнира за купа „Иво  Петров“ в Русе
70 ватерполисти участваха в юбилейното издание на турнира за купа „Иво Петров“ в Русе

70 ватерполисти участваха в десетото юбилейно издание на Международния  турнир по водна топка за Купа „Иво Петров“ в Русе | Thesite
70 ватерполисти участваха в десетото юбилейно издание на Международния турнир по водна топка за Купа „Иво Петров“ в Русе | Thesite

КВТ и КПС Локомотив (Русе) | Lokomotiv1930.com

70 ватерполисти взеха участие в десетото юбилейно издание на Международния  турнир по водна топка за Купа „Иво Петров“ в Русе | Община Русе
70 ватерполисти взеха участие в десетото юбилейно издание на Международния турнир по водна топка за Купа „Иво Петров“ в Русе | Община Русе

Отборът на „Юрдинген“ - Германия спечели международния турнир по водна топка  за ветерани „Иво Петров“ - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и  Русенска област
Отборът на „Юрдинген“ - Германия спечели международния турнир по водна топка за ветерани „Иво Петров“ - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област

Кърджалиец спечели републиканското за ветерани по водна топка -  Kardjali.bgvesti.NET
Кърджалиец спечели републиканското за ветерани по водна топка - Kardjali.bgvesti.NET

Русе отличен за мачовете по водна топка - Bgswim.com

Международен турнир по водна топка в Русе - Arena Media

Черноморец първенци по водна топка

Локо Русе остана втори на турнира по водна топка за ветерани след оспорван  финал и дузпи
Локо Русе остана втори на турнира по водна топка за ветерани след оспорван финал и дузпи

Водна топка
Водна топка

Достойно класиране за КВТ "Арена Бургас" при 13-годишните ватерполисти

Бронзови медали за отбора по водна топка U-15 на Локомотив Русе -  Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област
Бронзови медали за отбора по водна топка U-15 на Локомотив Русе - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област

Осми международен турнир по водна топка за ветерани купа „Иво Петров” 2019  се проведе през уикенда - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска  област
Осми международен турнир по водна топка за ветерани купа „Иво Петров” 2019 се проведе през уикенда - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област

Международен турнир по водна топка за ветерани - Русе

Турнир по водна топка в Русе - DUNAVMOST.com

Отборът на „ЮРДИНГЕН“ - Германия спечели Международния турнир по водна топка  за ветерани „Иво Петров“
Отборът на „ЮРДИНГЕН“ - Германия спечели Международния турнир по водна топка за ветерани „Иво Петров“

Врати за водна топка професионални

Турнир по водна топка за ветерани ще се проведе в Русе - Вестник Утро

Отборът на Германия спечели турнира по водна топка за ветерани в Русе -  DUNAVMOST.com
Отборът на Германия спечели турнира по водна топка за ветерани в Русе - DUNAVMOST.com

Левски” с отбор по водна топка след 32 години

Международен турнир по водна топка за ветерани събира ватерполисти в Русе –  Русе Медиа - За да знаеш повече
Международен турнир по водна топка за ветерани събира ватерполисти в Русе – Русе Медиа - За да знаеш повече

Турнир за ветерани по водна топка „Иво Петров“ - вижте къде и кога | Бряг  News - Новинарски сайт
Турнир за ветерани по водна топка „Иво Петров“ - вижте къде и кога | Бряг News - Новинарски сайт