Lesen Ungehorsam Klavier васил димитров от тк виа тенис стар Boost Monographie Aufrichtigkeit

Престижно класиране за ТК „Диана“ на Държавното отборно първенство за мъже  - Tennis Diana
Престижно класиране за ТК „Диана“ на Държавното отборно първенство за мъже - Tennis Diana

Новини - Българска федерация по тенис

VIA Tennis STAR - Отново отлично представяне на Васил... | Facebook

Известни са полуфиналистите на Държавното отборно първенство по тенис за  мъже "HAPPY" (ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ)
Известни са полуфиналистите на Държавното отборно първенство по тенис за мъже "HAPPY" (ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ)

Васил Димитров, шампион по тенис - YouTube

Васил Димитров и Диан Недев (ТК Виа Тенис Стар, София)

Четвъртфиналистите на Държавно лично първенство на открито по тенис  (СНИМКИ) - Сливен - DarikNews.bg
Четвъртфиналистите на Държавно лично първенство на открито по тенис (СНИМКИ) - Сливен - DarikNews.bg

Българска федерация по тенис - Даря Шаламанова започна с победа на  Европейското първенство до 16 год. Даря Шаламанова ТК "Авеню", гр.Бургас се  класира за втория кръг на Eвропейското лично първенство до 16
Българска федерация по тенис - Даря Шаламанова започна с победа на Европейското първенство до 16 год. Даря Шаламанова ТК "Авеню", гр.Бургас се класира за втория кръг на Eвропейското лично първенство до 16

Васил Димитров (ТК Виа Тенис Стар, София) и Дария Радулова

Бивш номер 19 в света... - Българска федерация по тенис | فيسبوك

Мартин Илиев и Пламен Цонев с успешен старт при мъжете на държавното |  Янтра ДНЕС live
Мартин Илиев и Пламен Цонев с успешен старт при мъжете на държавното | Янтра ДНЕС live

Васил Димитров и Велизара Филева спечелиха титлите от държавното първенство  до 14 г. – TennisKafe
Васил Димитров и Велизара Филева спечелиха титлите от държавното първенство до 14 г. – TennisKafe

Българска федерация по тенис - Победа за Димитров и загуба за Неделчев на  Европейското първенство до 16 г. Васил Димитров ТК "Виа Тенис Стар",  гр.София започна с победа в утешителната надпревара на
Българска федерация по тенис - Победа за Димитров и загуба за Неделчев на Европейското първенство до 16 г. Васил Димитров ТК "Виа Тенис Стар", гр.София започна с победа в утешителната надпревара на

Вижте кои родни таланти ще ни представят на европейските първенства –  TennisKafe
Вижте кои родни таланти ще ни представят на европейските първенства – TennisKafe

Ясни са финалистите на Държавното първенство до 16 години | 7 Дни София

Tennis24.bg, Българският тенис портал

Водещите ни тенисисти влизат в спор за „уайлд кард“ за София Оупън

Големите успехи на най-добрите ни тенис таланти

VIA Tennis STAR - Браво Дидо! | Facebook

Мерт Рамадан надделя над №1 Държавния турнир за юноши и девойки по тенис -  Dimitrovgrad.bgvesti.NET
Мерт Рамадан надделя над №1 Държавния турнир за юноши и девойки по тенис - Dimitrovgrad.bgvesti.NET