Stammbaum Oase Aluminium биатлон световна купа жени Schwer fassbar Mach das Schlafzimmer sauber gemäß

Доротея Вийрер е носителка на световната купа по биатлон при жените -  Стадион - БНР Новини
Доротея Вийрер е носителка на световната купа по биатлон при жените - Стадион - БНР Новини

Българска федерация по биатлон :: Bulgarian Biathlon Federation

БТА :: Норвегия спечели щафетата за жени от Световната купа по биатлон в  Контиолахти
БТА :: Норвегия спечели щафетата за жени от Световната купа по биатлон в Контиолахти

Норвегия спечели щафетата на 4 по 6 километра за жени от Световната купа -  Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Норвегия спечели щафетата на 4 по 6 километра за жени от Световната купа - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

БТА :: Олимпийският шампион Швеция спечели първата щафета при жените от  новия сезон в Световната купа по биатлон, България се нареди на 16-о място
БТА :: Олимпийският шампион Швеция спечели първата щафета при жените от новия сезон в Световната купа по биатлон, България се нареди на 16-о място

Жулия Симон е шампионка в Световната купа по биатлон

България с повече квоти при жените в световната купа по биатлон

Календарът за състезанията по биатлон за сезон 2022/2023 - Световна купа |  Троян експрес
Календарът за състезанията по биатлон за сезон 2022/2023 - Световна купа | Троян експрес

Биатлон | Младежка световна купа Мартели(Италия).Щафета 4х7.5 км.мъже |  Facebook
Биатлон | Младежка световна купа Мартели(Италия).Щафета 4х7.5 км.мъже | Facebook

Йоханес Тингнес Бьо с рекордна 15-а победа за Световната купа по биатлон -  Topsport.bg
Йоханес Тингнес Бьо с рекордна 15-а победа за Световната купа по биатлон - Topsport.bg

Французойка с първа победа за Световната купа по биатлон, провал за  българките - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Французойка с първа победа за Световната купа по биатлон, провал за българките - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Календар за сезон 2022/2023 - Световна купа

Милена Тодорова с нови точки от световната купа по биатлон - Gol

Доротея Вирер триумфира в масовия старт в биатлона - Стадион

Доротея Вирер спечели масовия старт от Световната купа по биатлон в  Йостерсунд - По света и у нас - БНТ Новини
Доротея Вирер спечели масовия старт от Световната купа по биатлон в Йостерсунд - По света и у нас - БНТ Новини

Кайса Макарайнен спечели трета Световна купа в биатлона | спортни новини от  insport.bg
Кайса Макарайнен спечели трета Световна купа в биатлона | спортни новини от insport.bg

Тирил Екхоф спечели пред родна публика, Милена Тодорова 29-а (ВИДЕО)

Германия спечели щафетата за жени от Световната купа по биатлон

Стартов списък: Спринт, Жени - Световна купа, Анси (Франция)

биатлон жени – последни новини и актуална информация

Норвегия спечели малкия кристален глобус при щафетите в биатлона | спортни  новини от insport.bg
Норвегия спечели малкия кристален глобус при щафетите в биатлона | спортни новини от insport.bg

Владимир Илиев остана 33-и в спринта на 10 километра при мъжете от Световната  купа по биатлон - Труд
Владимир Илиев остана 33-и в спринта на 10 километра при мъжете от Световната купа по биатлон - Труд

БТА :: Франция спечели щафетата за жени от Световната купа по биатлон в  Хохфилцен, България завърши на 18-о място
БТА :: Франция спечели щафетата за жени от Световната купа по биатлон в Хохфилцен, България завърши на 18-о място

Германия спечели щафетата на 4 по 6 км за жени от Световната купа по биатлон  в Оберхоф - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Германия спечели щафетата на 4 по 6 км за жени от Световната купа по биатлон в Оберхоф - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg