Home

Angeblich Zehen Mob атр австралия 2020 тенис класиране Ohnmacht Ein Picknick haben verdreifachen

Григор: Джокович е сериозен фаворит, но обичам подобни ситуации - Тенис -  Dsport.bg
Григор: Джокович е сериозен фаворит, но обичам подобни ситуации - Тенис - Dsport.bg

Австралия е първият четвърфиналист на ATP Cup - Topsport.bg

Програма за четвъртък: Григор Димитров отново на корта в удобно за гледане  време - Tennis.bg
Програма за четвъртък: Григор Димитров отново на корта в удобно за гледане време - Tennis.bg

Резултати от третия ден на мъжкия Australian Open 2020 - Topsport.bg

Новак Джокович: С всяка година се чувствам все по-добре в Австралия

Австралия на 1/2-финал за ATP Cup - Тенис - Мъже - Gong.bg

Григор Димитров ще загуби минимум едно място в световната ранглиста -  Topsport.bg
Григор Димитров ще загуби минимум едно място в световната ранглиста - Topsport.bg

Какво трябва да знаем за ATP Cup и българското участие? - Тенис - Dsport.bg

Спад за Григор в ранглистата, роден тенисист с рекордно класиране - Тенис -  Мъже - Gong.bg
Спад за Григор в ранглистата, роден тенисист с рекордно класиране - Тенис - Мъже - Gong.bg

Гришо в Топ 4 на най-атлетичните тенисисти

Резултати от първия ден на ATP Cup - Topsport.bg

Без Федерер в Откритото първенство на Австралия - По света и у нас - БНТ  Новини
Без Федерер в Откритото първенство на Австралия - По света и у нас - БНТ Новини

Шампионът Джокович: Това е любимият ми корт, но в живота има и по-важни  неща – TennisKafe
Шампионът Джокович: Това е любимият ми корт, но в живота има и по-важни неща – TennisKafe

Ново рекордно класиране за Адриан Андреев в световната ранглиста - Тенис -  Мъже - Gong.bg
Ново рекордно класиране за Адриан Андреев в световната ранглиста - Тенис - Мъже - Gong.bg

Григор Димитров – Уикипедия

Доминик Тийм получи "уайлд кард" за Australian Open - Тенис - Голям шлем -  Gong.bg
Доминик Тийм получи "уайлд кард" за Australian Open - Тенис - Голям шлем - Gong.bg

Време е за финал: Ясен е началният час на сблъсъка между Джокович и Циципас  на АО! - Tennis.bg
Време е за финал: Ясен е началният час на сблъсъка между Джокович и Циципас на АО! - Tennis.bg

Тенисистите ни отпаднаха злощастно от световното първенство | СЕГА

Трилър в Аделаида: Новак Джокович спечели турнира в Австралия и стартира  мощно 2023 година (ВИДЕО)
Трилър в Аделаида: Новак Джокович спечели турнира в Австралия и стартира мощно 2023 година (ВИДЕО)

Ето как ще изглежда топ 10 на АТР в края на 2020-а

Вижте всички участници за тазгодишното тенис шоу в София | Корнер.dir.bg

Sofia Open - Марин Чилич – петсетовият Терминатор ⭐️🎾 Само 5 дни ни делят  от старта на най-голямото спортно събитие в България за 2020 година - тенис  шоуто Sofia Open. Куп звезди
Sofia Open - Марин Чилич – петсетовият Терминатор ⭐️🎾 Само 5 дни ни делят от старта на най-голямото спортно събитие в България за 2020 година - тенис шоуто Sofia Open. Куп звезди