Home

Belastung Oder später Thriller александър алексиев велосипед Nebu Kompatibel mit Einsamkeit

Александър Алексиев спечели колоездачната обиколка на Долината на  тракийските царе - Бизнес поща - Стара Загора І България І Новини Политика  Култура Общество
Александър Алексиев спечели колоездачната обиколка на Долината на тракийските царе - Бизнес поща - Стара Загора І България І Новини Политика Култура Общество

Машината и Христина Козарева шампиони на Витоша 100, 12-годишно момиче  поднесе суперсензацията
Машината и Христина Козарева шампиони на Витоша 100, 12-годишно момиче поднесе суперсензацията

ПЪРВО МЯСТО ЗА АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСИЕВ С ВЕЛОСИПЕД CROSS EUPHORIA В КУПА МУРГАШ  - Cross cycling
ПЪРВО МЯСТО ЗА АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСИЕВ С ВЕЛОСИПЕД CROSS EUPHORIA В КУПА МУРГАШ - Cross cycling

SKI.BG > SKI in Bulgaria

Александър Алексиев | SPONSER® Магазин за Хранителни добавки

Александър Алексиев спечели два медала на Балканското първенство по  планинско колоездене
Александър Алексиев спечели два медала на Балканското първенство по планинско колоездене

Колоездачът от школата на Казанлък Александър Алексиев се похвали в  социалната мрежа с новия си тим и велосипед – kz7.bg Казанлък новини
Колоездачът от школата на Казанлък Александър Алексиев се похвали в социалната мрежа с новия си тим и велосипед – kz7.bg Казанлък новини

Новосъздаденият колоездачен клуб КООП дава тласък на планинското колоездене  в България | Централен кооперативен съюз
Новосъздаденият колоездачен клуб КООП дава тласък на планинското колоездене в България | Централен кооперативен съюз

Отлично класиране на казанлъчанина Александър Алексиев - Вестник Искра

12-годишно момиче стана вицешампионка при колоездачите на "Витоша 100"

Поредна победа на Александър Алексиев с Cross във вело състезание  "БАЙКанджии" - Cross cycling
Поредна победа на Александър Алексиев с Cross във вело състезание "БАЙКанджии" - Cross cycling

Рекордът в Обиколката на Витоша оцеля заради повреден велосипед - Спорт -  Дневник
Рекордът в Обиколката на Витоша оцеля заради повреден велосипед - Спорт - Дневник

Александър Алексиев грабна 6-то място в епично планинско състезание

Велораптор откриха чешма и безплатна веломивка в Бояна - MTB-BG.com

Колоездачът Александър Алексиев: Вълнува ме само първото място - bTV Media  Group - bTV
Колоездачът Александър Алексиев: Вълнува ме само първото място - bTV Media Group - bTV

Aleksandar Aleksiev/Александър Алексиев

За първи път обиколиха Витоша под 4 часа с колело

Първо място за Александър Алексиев с велосипед CROSS Euphoria във велорали  Средна гора 2015г. - Cross cycling
Първо място за Александър Алексиев с велосипед CROSS Euphoria във велорали Средна гора 2015г. - Cross cycling

Отборът мечта на "Велораптор" - Списание 360

Топ колоездачът на България Алекс Алексиев: Вълнува ме само първото място -  bTV Спорт
Топ колоездачът на България Алекс Алексиев: Вълнува ме само първото място - bTV Спорт